Co je to Týden podnikání? 4 události zaměřené také pro rozvoj měst a obcí!

Týden podnikání je největší celosvětovou událostí na podporu podnikání, která se koná vždy třetí týden v listopadu. V roce 2014 se do Týdne podnikání zapojilo 8 000 000 účastníků ve 150 zemích světa. Posláním akce je globální rozvoj podnikání. Tyto aktivity podporuje také řada významných osobností jako Barack Obama, Hillary Clinton, princ Charles, Richard Branson a Snoop Dogg.

Týden podnikání v ČR

V České republice pořádá Týden podnikání již třetím rokem European Leadership and Academic Institute (ELAI). V minulém roce se v rámci českého Týdne podnikání uskutečnilo 86 událostí napříč regiony s účastí více než 3 000 osob.

Na co se můžete těšit tento rok?

 

Události v regionech

V letošním roce plánujeme workshopy v Brně, Ostravě a Českých Budějovicích. Akce budou zacílené na realitu jednotlivých měst a jejich cílem je podpořit spolupráci mezi místními mladými firmami, startupy i etablovanými společnostmi a motivat účastníky, aby mezi sebou sdíleli své služby, produkty a nápady, a nabídnout jim pomoc s rozvojem po odborné stránce.

Summit Týdne podnikání

V Kongresovém centru v Praze se 19.11.2015 uskuteční Summit Týdne podnikání: From Survivors to Winners, největší událost pro podnikatele i startupisty v České republice. Čekají Vás čeští i zahraniční řečníci, atraktivní semináře i konference, veletrhy Art Meets Business pro začínající grafiky a deisgnéry i veletrh podpory podnikání a další.


Jak se
můžete zapojit?

Uspořádejte vlastní událost

V rámci Týdne podnikání můžete uspořádat vlastní akci, která se jakkoli týká podnikání v místě svého působení a náš tým Vám bezplatně pomůže s propagací. Připravte přednášku, zorganizujte workshop nebo uspořádejte networking! Buďte součástí Týdne podnikání 2015!

 

> http://www.tydenpodnikani2015.cz/#dalsi-udalosti

 

Doražte na summit

 

Akce je určená jak pro zájemce o podnikání, začínající podnikatele a startupisty, tak pro představitele firem všech velikostí. Na akci budete mít příležitost seznámit se s řadou úspěšných podnikatelů, z workshopů si odnesete praktické tipy pro své podnikání a načerpáte spoustu inspirace pro vlastní byznys.

Můžete se těšit např. na spoluzakladatele STRV Luba Šmída, Michaela Pastiera ze Zaraguzy, zakladatele Slevomatu a Damejidlo.cz Tomáše Čupra a další.

 

> Registrace na: http://www.tydenpodnikani2015.cz/summit.html